Polityka prywatności

Polityka prywatności

Warunki prawne

Moventum Sp. z o.o. („Spółka”) dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie www.moventum.com.pl („strona”) były kompletne, prawdziwe i aktualne. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały lub informacje zamieszczone na stronie. Materiały przedstawione na niniejszej stronie internetowej są dostępne nieodpłatnie i zamieszczone jedynie w celu informacyjnym. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących kwestii zawartych na stronie proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z Moventum Sp. z o.o. Niniejsza strona internetowa daje możliwość przejścia bezpośrednio do stron stworzonych i utrzymywane przez osoby trzecie, nad którymi Moventum Sp. z o.o. nie sprawuje żadnej kontroli jak również Spółka nie odpowiada za treści zawarte na tych stronach.

 

Prawa autorskie

Wszelkie prawa do materiałów umieszczonych na stronie podlegają ochronie prawnej. Jeśli inaczej nie zastrzeżono, wszelkie prawa do materiałów przysługują Spółce. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronie oraz samej strony w celach komercyjnych, w całości lub części, może nastąpić jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Spółki. Użytkownik może korzystać z tych utworów czy baz danych jedynie w zakresie dozwolonego użytku, wyznaczonego przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Spółka nie odpowiada za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli stron, do których linki zostały umieszczone na stronie.

 

Inspektor Ochrony Danych

Funkcję Inspektora Ochrony Danych, o którym mowa w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), określanym również jako „RODO”, „ORODO” lub „GDPR”, pełni w Moventum Sp. z o.o.:

 

Danuta Świątkowska
Tel.: +48 22 541 78 08
E-mail: dpo@moventum.com.pl